okul-oncesi-kitap-bak-bul-sobe-Gezgin_Ayck_Kapakmin

Yazar: Dilek ALTINBAŞ BİRBEN

Resimleyen: Dilek ALTINBAŞ BİRBEN

12 Sayfa

16,3cm x 18cm

Bak Bul Sobe-Gezgin Ayıcık | Okul Öncesi Kitap – Sincap Kitap

BAK BUL SOBE GEZGİN AYICIK Gezgin ayıcık merak ediyor… Acaba rengarenk sayfaların arkasında kimler saklanıyor? Bir çinçilla ya da bir alpaka; ipuçlarını takip edersen bulacaksın kolayca! Gezgin Ayıcık ile saklambaç oyunu başlıyor, sevdiğin hayvanlar bu kitabın içinde saklanıyor.
Okul öncesi dönemdeki çocukların merak duygularına hitap eden Bak-Bul-Sobe Gezgin Ayıcık’ta, çocuklar kitabın her sayfasında yer alan ipuçlarından yola çıkarak flip-flap sayfalar arkasında saklanan hayvanları tahmin etmeye çalışacaklar. Hem eğlenceli hem öğretici yeni bir kitap serisi!Gezgin ayıcık merak ediyor…Acaba rengarenk sayfaların arkasında kimler saklanıyor? Bir çinçilla ya da bir alpaka; ipuçlarını takip edersen bulacaksın kolayca! Gezgin Ayıcık ile saklambaç oyunu başlıyor,sevdiğin hayvanlar bu kitabın içinde saklanıyor.

Bak Bul Sobe-Gezgin Ayıcık, 0-6 yaş grubundaki minikler için Sincap Kitap Atölye ‘de hazırlanan, renkli resimler ve eğlenceli hikayelerle dolu okul öncesi kitap serilerimizden biridir. Hazırladığımız okul öncesi kitaplar, çocukların hayal gücünü geliştirmekte ve öğrenme süreçlerini daha keyifli hale getirmektedir!