Kirpicik-Okul Öncesi Cırt Cırtlı Kitap

Kirpicik-Okul Öncesi Cırt Cırtlı Kitap

Kirpicik Okul Oncesi Cirt Cirtli Kitap, Sincap Kitap
Kirpicik-Okul Öncesi Cırt Cırtlı Kitap

Okul öncesi dönemde çocukların bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik birçok araç ve oyun vardır. Bu araçlar arasında en popüler olanı ise cırt cırtlı kitaplardır. Bu tür kitaplar sayesinde çocuklar ilk kez tanıştıkları kavramları ve kelimelere hakim olurken, el-göz koordinasyonlarını da geliştirirler. Özellikle cırt cırtlı kitapların birçok farklı konu üzerine hazırlanmış olması, çocukların dikkatlerini çeken ve onları eğlendirecek bir etkinlik olması sebebiyle çok rağbet görmektedir.

Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak? Kahvaltı Zamanı kitabı, Kirpicik adında sevimli bir kirpi kahramanın maceralarını anlatıyor ve çocuğunuzun her sayfada farklı seçeneklerle oynayarak Kirpicik’e yardım etme imkanı sunuyor. Örneğin, Kirpicik’in evinde hangi odada ne yapacağına karar verirken çocuğunuzun tercih yapma ve seçme becerisi gelişecektir.

Sincap Kitap, okul öncesi çocuklar için cırt cırtlı kitaplar hazırlamaktadır. Kirpicik adlı kitap, kavramları öğrenmesine yardımcı olurken, aynı zamanda el-göz koordinasyonlarını da geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kirpicik adlı sevimli karakter, çocukların hayal dünyalarına götürürken, onların dikkatlerini çeken interaktif parçalar sayesinde oyun oynarken de eğlenirler.  Sincap Kitap tarafından hazırlanan cırt cırtlı okul öncesi kitaplar, çocukların öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlandı. Okul öncesi kitaplar, çocukların bilgi öğrenme, problem çözme, duygularını anlama ve yönetme gibi bilişsel ve duygusal gelişimlerine yardımcı olurken, aynı zamanda el göz koordinasyonu, kaba ve ince motor becerileri gibi fiziksel gelişimlerine de destek olur. Sincap Kitap Atölye kitapları kalın karton sayfalar ve deforme olmayan, sağlığa zarar vermeyen materyaller kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede bebekler için de güvenle kullanılabilir.

0-12 Ay İçin Kitaplar

Kirpicik Kahvaltı Zamanı