“Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak-Uyku Zamanı” Eğitici Kitabı

Okul Oncesi Egitici Kitap Kirpicik Uyku Zamani, Sincap Kitap
Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak-Uyku Zamanı

Okul Öncesi Eğitici Kitap: Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak-Uyku Zamanı

‘Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak?-Uyku Zamanı’ kitabı, okul öncesi dönemdeki çocukların uyku öncesinde keyifli bir şekilde eğlenirken aynı zamanda uykuya hazırlanmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir interaktif kitaptır. Kitap, Canan Kuloğlu tarafından yazılmış ve Çağrı Odabaşı tarafından resimlenmiştir. İşte, ‘Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak?-Uyku Zamanı’ kitabının özellikleri, faydaları ve içeriği hakkında detaylı bir inceleme.

Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak? – Uyku Zamanı kitabı, uyku öncesi hazırlıklarını eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır. Kirpicik adlı sevimli bir karakterin annesi Kirpicik’i yatağa hazırlanmaya davet eder ve her sayfada farklı seçenekler sunar. Kitapta cırt cırtlı interaktif seçimler yer alır ve bu sayede çocuklar kendi tercihlerini yaparak Kirpicik’e yardımcı olurlar.  Kitapta, çocuklar Kirpicik ile birlikte pijama seçerler, dişlerini fırçalarlar, kitap okurlar, ışıkları söndürürler ve rahatlamak için farklı aktiviteler yaparlar. Kitabın sonunda ise Kirpicik, çocuklara tatlı rüyalar diler ve uykuya dalmalarına yardımcı olur.

Kitabın yazarı Canan Kuloğlu, çocuklar için yazdığı başarılı eğitici okul öncesi kitaplarıyla bilinmektedir. Kitabın resimleyeni Çağrı Odabaşı ise, çocuk kitapları, karikatürler ve illüstrasyonlar çizmektedir. Odabaşı, Aydın Doğan Vakfı Ulusal Çocuk Kitabı İllüstrasyon Başarı Ödülü sahibidir. Resimlemiş olduğu kitaplardan bazıları 18 ülkede yayına girmiştir.

‘Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak?-Uyku Zamanı’ kitabı, çocukların uyku öncesi hazırlık aşamasında eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerine olanak tanır. Kitap, interaktif özellikler taşıdığı için çocukların kitapla etkileşime geçmesini sağlar. Kitap, çocuklara uyku öncesinde yapmaları gereken aktiviteleri hatırlatırken aynı zamanda bu aktiviteleri keyifli hale getirir. Kitapta kullanılan cırt cırtlı seçimler sayesinde çocuklar kendi tercihlerini yaparlar ve bu da onların özgüvenlerini artırır. Ayrıca, kitap çocuklara uykuya hazırlanmanın önemli olduğunu da öğretir.

‘Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak?-Uyku Zamanı’ kitabının çocuklar için birçok faydası vardır. İşte bazıları:

  • Uyku öncesi hazırlık yapmanın önemini öğrenirler.
  • Kendi tercihlerini yapma becerilerini geliştirirler.
  • Özgüvenlerini artırırlar.
  • Uyumaya hazırlanmak için farklı aktiviteler öğrenirler.
  • Kitap okuma alışkanlığı kazanırlar.
  • Uyku öncesi stresi azaltır ve rahatlamalarını sağlar.
  • Uyku düzenlerini olumlu yönde etkiler.

Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi, çocukların kitaplara olan ilgisinin azalmasına sebep oldu. Ancak biz, Sincap Kitap Atölye olarak, bu duruma çözüm bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğlenceli ve interaktif kitaplar tasarlayarak, çocukların kitaplara olan ilgisini yeniden canlandırmaya ve okumayı sevmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Yayınevimiz, ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği kaliteli ve güvenli eğitici kitapları sunuyor. Amacımız, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine ve öğrenmelerine yardımcı olacak en çok okunan ve sevilen eğitici kitapları sizlere sunmaktır. Okul öncesi çocuk kitabımız “‘Kirpicik Peki Şimdi Ne Yapacak?-Uyku Zamanı “, çocukların öğrenme sürecini eğlenceli ve keyifli hale getirerek, hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak. Web sitemizde bu kitap hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve ilgili satış noktalarından sipariş verebilirsiniz.

0-12 Ay İçin Kitaplar

Kirpicik Uyku Zamanı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir